Ser Mefruşat olarak 58 yılı aşkın süredir, Merkez Kadıköy-Altıyol no 8 den sonra no 43 te, Selamiçeşme şube olarak hizmet vermekteyiz. Ev tekstili sektörüne, perdelik ve döşemelik kumaş, vinylex, yatak ve hatta çocuk puseti gibi çok farklı ürün gruplarından, zaman içinde sadece perdelik ve döşemelik kumaş, aksesuarları bunların toptan ve parekende satışı ve dikiş atölyemizde bunların hazırlanması olarak yoğunlaşılmıştır.

Tül,Perdelik ve döşemelik kumaşları kendimiz üretiyoruz ve ithal ediyoruz, ve bunların sadece bize ait olmasına dikkat ediyoruz.Kumaşlarımız genellikle doğal elyaflardan-ipek, keten, pamuk ve viskondan oluşmaktadır. İpekleri Uzakdoğu’dan, diğer kumaşları, tülleri İtalya, İngiltere ve ABD’den ithal ediyoruz. Ser Mefruşat olarak, ithal kumaşlara ilave olarak kendi düşüncemiz doğrultusunda, yurt içinde de fason kumaş ve tül de yaptırıyoruz.

Bizim en büyük özelliklerimizden biri de, 25 yılı aşkın süredir bünyemizde bulunan perde dikiş atelyemiz. Mekanlarda bizzat bulunup renk, model ve tarz konusunda müşterilerimize tavsiyede bulunuyoruz,modeller geliştiriyoruz,sonrasında atelyelerimizde dikip, montelerini yapıyoruz. 50 yılı aşkın süredir birçok yurtiçi ve yurtdışı villa, daire,otel ,yurtdışı başta,Türkmenistan,Azerbeycan ve Irak olamak üzere birçok ülkede resmi konutlar,daireler ve Otellerin perde ve dekarasyon uygulamalarını gerçekleştirdik.

Bunca süredir istikrarımızın en önemli nedeni,dürüst ve kuruluş prensiplerimize sadık kalmamız, yenilikleri iyi takip etmemiz, müşterilerimizle kurduğumuz yakın ilişkiler ve fiyat politikamızdır.